Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Novinky a newsletter e-mailem

Chcete dostávat novinky z portálu Odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR nebo aktuální newsletter pomocí e-mailové pošty? Zaregistrujte se.

Proč se registrovat?

Registrací získáte možnost pravidelně odebírat aktuální informace formou e-mailu. Budete tak informováni o veškerých novinkách zveřejněných na portálu, rozesílány vám budou i pozvánky na akce a mnohé další.

Jak se registrovat?

K registraci použijte příslušný odkaz "registrace", kde je přihlašovací pole pro již registrované uživatele.

Jako Uživatelské jméno zadejte jméno, kterým se budete přihlašovat. Použijte jméno sestavené pouze z písmen a číslic. Uživatelské jméno nemůže obsahovat mezery ani písmena s háčky a čárkami.

Do pole Jméno napiště své jméno, tady již předchozí omezení neplatí.

Po vyplnění požadovaných údajů klikněte na tlačítko "Potvrdit". Automaticky bude vygenerován uživatelský aktivační klíč, který bude zaslán na vámi poskytnutou e-mailovou adresu. K úspěšnému dokončení registrace je nutné kliknout na odkaz v potvrzovacím e-mailu. Teprve poté se stáváte registrovaným uživatelem.

Zapomenuté heslo

Pokud se Vám stane, že své heslo zapomenete, můžete požádat o vygenerování nového hesla. Formulář pro odeslání žádosti neleznete dole na přihlašovací stránce. Jediný údaj, který je nutné vyplnit, je e-mailová adresa shodná s adresou uvedenou ve vašem profilu. Následně Vám bude poslán e-mail s odkazem, na který je nutné kliknout, teprve poté Vám nově vygenerované heslo bude zasláno na zadanou e-mailovou adresu.

Odebírání novinek a newsletteru

Pokud si přejete odebírat upozornění na nově publikované články na portálu, v registračním formuláři zvolte "Chci odebírat novinky e-mailem". Pokud si přejete odebírat také newsletter odboru strukturálních fondů, v registračním formuláři zvolte "Chci odebírat newsletter e-mailem".

V případě, že jste již registrovaným uživatelem, pak si tuto možnost nastavte po přihlášení v nastavení profilu. Zaškrtněte také políčko Jazyk pro novinky e-mailem.

Zrušení odběru novinek a newsletteru

Pokud si přejete zrušit odběr upozornění na nově publikované články na portálu, přihlaste se na přihlašovací stránce. Potom přejděte do nastavení svého profilu a zde odškrtněte políčko "Chci odebírat novinky e-mailem", případně "Chci odebírat newsletter e-mailem".