Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Aktuality

Aktuální zprávy a novinky z činnosti Odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR.

‹‹   Předchozí   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20   Následující   ››

Rozvoj a řízení lidských zdrojů jako strategická investice úřadu

V současné době je trendem přibližovat úřady občanům a usnadňovat jim komunikaci s nimi. To pochopitelně klade vyšší nároky na kvalitu úředníků. Nezbytnost investovat do lidského kapitálu si proto úřady stále více uvědomují – dlouhodobě se jim totiž vyplácí. Kvalitní personální práce se čím dál více odráží ve výkonnosti každého „malého“ či „velkého“ úřadu.

 

Soutěž o ceny – je rozhodnuto, známe poslední výherce

Celý listopad jste mohli soutěžit o dárkové balíčky ve vědomostní soutěži Odboru strukturálních fondů. Nyní jsme rozdělili poslední výhry. Výhercem čtvrtého, posledního, kola se stal Jiří Průša z Prahy. Celkovým vítězem soutěže je pak paní Kateřina Frýdová ze Žatce, která získává hlavní cenu. Oběma výhercům blahopřejeme!

 

Upozornění pro příjemce IOP - Čestné prohlášení k vyplaceným mzdám

Upozorňujeme příjemce, že s platností od 1. 1. 2013 požaduje Odbor strukturálních fondů MV ČR při podání žádosti o platbu přílohu „Čestné prohlášení k vyplaceným mzdám“. Tato příloha je povinná u všech projektů, u kterých jsou v rámci  žádosti o platbu nárokovány mzdové výdaje.

 

Změny českého eGovernmentu nekončí – na základní registry navazují další projekty

Zavedením a spuštěním základních registrů změny českého eGovernmentu nekončí. Aby byl systém základních registrů plně funkční v rámci veřejné správy v České republice, musí být propojen nejen s řadou dalších integračních projektů, ale i se systémem dalšího vzdělávání úředníků.

 

Rozhovory s příjemci – Projektová kancelář ve Svitavách je vzorem i pro ostatní města

Přečtěte si nový rozhovor o zkušenostech příjemců dotací s realizací projektů, tentokrát z města Svitavy, jehož zaměstnanci si vymysleli a zavedli vlastní systém řízení projektů, který je už nyní inspirací pro ostatní.

 

Soutěž o ceny – je tady poslední kolo a další výherce

Vědomostní soutěž Odboru strukturálních fondů je ve finále. Máte poslední šanci se zúčastnit a vyhrát.

 

Upozornění pro žadatele - Postup validace dat v základních registrech

Odbor strukturálních fondů upozorňuje žadatele na postup validace dat v základních registrech ve vazbě na informační systém Benefit7.

 

Upozornění pro příjemce OP LZZ - seminář k revizi příruček tzv. Desatera OP LZZ

Neváhejte a přihlaste se na seminář pro příjemce OP LZZ, který je věnován revizi příruček tzv. Desatera OP LZZ. Seminář se koná 22. 11. 2012 od 10:00 a kapacita semináře je omezená.

 

Rozhovory s příjemci – Data o ekonomických subjektech na jednom místě

Přečtěte si nový rozhovor o zkušenostech příjemců dotací s realizací projektů, tentokrát k projektu základního registru osob, který spravuje Český statistický úřad.

 

Upozornění pro příjemce OP LZZ - Přehled hlavních změn v metodice OP LZZ

Dovolujeme si vás upozornit na přehled hlavních změn v metodice OP LZZ, která je v platnosti od 1. 11. 2012.

 

Soutěž o ceny – nové kolo, nová možnost výhry

Odbor strukturálních fondů pokračuje ve vědomostní soutěži, která prověří vaše znalosti strukturálních fondů, a ještě vás za to odmění.

 

Zapojte se do ankety OSF – znáte projekty Smart Administration?

Řada projektů, které naplňují principy Strategie Smart Administration za podpory strukturálních fondů, již přispěla svými výsledky ke zefektivnění fungování veřejné správy. Možná běžně využíváte jejich služeb nebo jste o nich alespoň slyšeli.

 

Vyhrajte s OSF – zahajujeme vědomostní soutěž o ceny

Odbor strukturálních fondů pro vás připravil vědomostní soutěž, která prověří vaše znalosti strukturálních fondů a ještě vás za to odmění.

 
‹‹   Předchozí   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20   Následující   ››