Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Aktuality

Aktuální zprávy a novinky z činnosti Odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR.

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20   Následující   ››

Podnikatelé mění zvyklosti, komunikují s úřady elektronicky

Elektronický formulář, elektronický podpis a rychlá komunikace s úřadem „po síti“. Komfortně, rychle a nejlépe „od stolu“. Tak funguje ideální vyřizování záležitostí s úřady. Přestože podle průzkumů využívá elektronickou komunikaci s úřady stále více podnikatelů, většina z nich ji považuje za zbytečně složitou. Úřady veřejné správy se proto snaží jít těmto signálům naproti a podnikatelům komunikaci s úředníky usnadnit.

 

Smart region – představujeme Středočeský a Pardubický kraj

Seriál Smart region zaměřený na příjemce OP LZZ z územní samosprávy a jejich úspěšnost při čerpání prostředků EU na podporu lepších veřejných služeb v souladu se Strategií Smart Administration pokračuje. Tento týden představujeme Středočeský a Pardubický kraj.

 

Informace pro příjemce IOP- výzvy č. 03, 07 a 10 - prodloužena registrace na seminář

Odbor strukturálních fondů připravuje pro příjemce IOP - výzvy č. 03, 07 a 10 seminář, který se bude konat ve středu 12. června 2013. Zájemce o účast na semináři bychom rádi informovali, že je stále volná kapacita a mohou se přihlašovat až do pátku 7. června 2013.

 

Pátrejte po evropských pokladech - geocachingová soutěž

„Pátrej a vyhraj“, tak se jmenuje veřejná geocachingová soutěž Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Úkolem je navštívit alespoň pět míst v České republice, které byly podpořeny z Integrovaného operačního programu, najít ukrytou schránku a správně odpovědět na pět soutěžních otázek. Soutěž začíná 3. června a končí 31. října 2013 .

 

Pozvánka na seminář projektu Osvěta

Oddělení programového řízení Ministerstva vnitra ČR si Vás dovoluje pozvat na seminář v rámci projektu „Osvěta – Podpora osvěty v oblasti implementace Smart Administration", který se uskuteční v Praze 12. června 2013. Seminář je určený pro úředníky státní správy.

 

Smart region - představujeme Moravskoslezský kraj

V našem seriálu statistik z regionů představujeme jako první Moravskoslezský kraj. Úřady v kraji získaly na zkvalitnění veřejné správy z OP LZZ více než 244 milionů korun, což je absolutně nejvyšší částka mezi všemi regiony.

 

Smart region - nový statistický seriál na webu OSF

Zajímá vás, jak jednotlivé regiony čerpají prostředky na zkvalitnění veřejné správy? Který úřad dokázal získat největší dotaci? Nebo jen máte rádi statistiku? Připravili jsme pro vás nový seriál zaměřený na příjemce z územní samosprávy a jejich úspěšnost při čerpání prostředků EU na podporu lepších veřejných služeb v souladu se Strategií Smart Administration.

 

Pozvánka na konferenci o strukturálních fondech ve zdravotnictví

Ministerstvo zdravotnictví si vás dovoluje pozvat na dvoudenní mezinárodní konferenci Strukturální fondy ve zdravotnictví - ananmnéza, diagnóza, prognóza, pořádanou za podpory Integrovaného operačního programu.

 

Nová anketa OSF - Využíváte možnost elektronické komunikace s úřady?

Vaše odpovědi nás zajímají, proto neváhejte a zapojte se do naší nové ankety na titulní straně.

 

Vyhlášení výzvy č.16 Integrovaného operačního programu

Odbor strukturálních fondů MV ČR vyhlašuje výzvu č. 16 k předkládání  žádostí o finanční podporu z Integrovaného operačního programu na strategické projekty Smart Administration. Žádosti je možné podávat do 16. srpna 2013.

 

Nové číslo newsletteru Odboru strukturálních fondů

Odbor strukturálních fondů pro vás připravil další číslo svého newsletteru. Tentokrát se věnujeme jako hlavnímu tématu elektronizaci státní správy a příkladům dosud realizovaných projektů v této oblasti.

 

Informace pro žadatele ve výzvě B6 - prodloužena registrace na seminář 26. 4. 2013

Odbor strukturálních fondů připravuje pro žadatele ve výzvě B6 OP LZZ seminář, který se bude konat v pátek 26. 4. 2013. Zájemce o účast na semináři bychom rádi informovali, že je stále volná kapacita a mohou se přihlašovat až do pondělí 22. 4. 2013.

 

Anketa pro žadatele/příjemce - průzkum zájmu k seminářům

Odbor strukturálních fondů připravuje i letos semináře pro žadatele a příjemce v rámci IOP a OP LZZ. Abychom mohli zaměření seminářů lépe přizpůsobit vašim potřebám, připravili jsme krátkou anketu, jejíž účelem je zjištění vašeho zájmu a preferencí. Chtěli bychom vás požádat o její vyplnění.

 

Vyhlášení výzvy B6 v rámci OP LZZ a zahájení příjmu projektových žádostí

Ministerstvo vnitra České republiky vyhlásilo 8. 4. 2013 výzvu k předkládání individuálních projektů v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost "Zvýšení kvality řízení lidských zdrojů a optimalizace chodu úřadů a územních samosprávných celků". V pondělí 15. 4. 2013 bude zahájen příjem projektových žádostí.

 

Další peníze na zkvalitnění veřejné správy

Ministerstvo vnitra ČR (MV ČR) vyhlásí v dubnu 2013 další dvě nové výzvy k předkládání projektů státní správy a územní samosprávy. Na nové výzvy použije disponibilní prostředky ušetřené z rozpočtů dosud realizovaných nebo již ukončených projektů.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20   Následující   ››