Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Aktuality

Aktuální zprávy a novinky z činnosti Odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR.

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 20   Následující   ››

Nové číslo newsletteru Odboru strukturálních fondů

V prvním čísle newsletteru Odboru strukturálních fondů roku 2014 si přečtete o rozvoji lidských zdrojů na úřadech veřejné správy, rozhovor s příjemcem a dozvíte se o nových projektech podpořených ze strukturálních fondů.

 

Informace pro příjemce z řad státní správy - povinnosti k technologiím IPv6 a DNSSEC

Upozorňujeme příjemce na usnesení vlády č. 982 ze dne 18. prosince 2013 (s účinností od 1. 1. 2014).

 

Upozornění pro příjemce OP LZZ - revize příručky D9

Upozorňujeme příjemce OP LZZ, že ke dni 1. 1. 2014 byla aktualizována příručka D9 - Metodický pokyn pro zadávání zakázek OP LZZ.

 

Na zlepšení právního a regulatorního prostředí přispívají strukturální fondy

Přiblížit veřejné služby občanům a vytvořit atraktivnější prostředí pro podnikatele, domácí i zahraniční investory je součástí cílů vládní strategie Smart Administration . K jejich naplnění přispívají také projekty zaměřené na zlepšení právního a regulatorního prostředí v České republice.

 

Dalších deset strategických projektů Smart Administration má šanci získat z IOP téměř 600 milionů

V rámci výzvy 16 Strategické projekty Smart Administration Integrovaného operačního programu, kterou letos v květnu vyhlásilo Ministerstvo vnitra České republiky, splnilo podmínky přijatelnosti a formálních náležitostí deset projektů ústředních orgánů státní správy a postoupilo do hodnotícího procesu.

 

PF 2014

Odbor strukturálních fondů vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a jen úspěšné projekty v novém roce.

 

Videosoutěž „Natoč chytrý úřad a vyhraj!“ zná své vítěze

Videosoutěž pořádaná Odborem strukturálních fondů minulý týden skončila a je nejvyšší čas vyhlásit její vítěze. Jednoho výherce jste určili vy, návštěvníci našich webových stránek, svými hlasy a dva výherce dnes vybrala odborná porota složená ze zástupců Ministerstva vnitra.

 

Otevřenější a transparentnější úřady veřejné správy

Prosazovat a podporovat účinná opatření v boji proti korupci a zajistit transparentnější výkon veřejné správy vyplývá z celé řady vládních prohlášení a strategií. K jejich naplnění přispívají také projekty veřejné správy spolufinancované z evropských finančních zdrojů.

 

Seminář pro žadatele ve výzvě C7 OP LZZ

Odbor strukturálních fondů připravuje seminář pro žadatele ve výzvě C7 OP LZZ - Projektová kancelář. Seminář se bude konat v pondělí 2. prosince v budově ministerstva vnitra Centrotex. Zájemci o účast na semináři se mohou stále přihlašovat, a to do středy 27. listopadu.

 

Ministerstva mohou získat až 100 milionů na projektové kanceláře

Ministerstvo vnitra České republiky vyhlásilo 18. listopadu 2013 výzvu C7 Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, která je určena na rozvoj a provoz projektové kanceláře v rámci jednotlivých resortů.

 

Vyhlášení výzvy C7 Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost

Ministerstvo vnitra, odbor strukturálních fondů, vyhlašuje Výzvu C7 "Projektové řízení" pro předkládání individuálních projektů v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

 

Točte chytré úřady. Máte na to ještě měsíc

Videosoutěž s Odborem strukturálních fondů je v plném proudu. I vy se můžete zúčastnit. Stačí nápad, mobilní telefon a poslat nám výsledek. Na tři z vás čekají čtečky Amazon Kindle, poukázky na nákup libovolných e-knih v hodnotě 500 Kč a balíček hodnotných propagačních předmětů.

 

Nové číslo newsletteru Odboru strukturálních fondů

Odbor strukturálních fondů pro vás připravil další číslo svého newsletteru. Tentokrát se věnujeme významným událostem a dílčím úspěchům dosaženým díky realizaci projektů v gesci zprostředkujícího subjektu MV v programovém období 2007-2013.

 

Upozornění pro příjemce OP LZZ - revize příruček tzv. desatera a jejich příloh

Upozorňujeme příjemce OP LZZ, že ke dni 1. 10. 2013 bylo aktualizováno šest příruček tzv. desatera OP LZZ včetně příloh.

 

Soutěž s Odborem strukturálních fondů MV ČR "Natoč chytrý úřad a vyhraj!!

Vezměte mobil, natočte video a vyhrajte čtečku Amazon Kindle, do ní knížky podle vlastního výběru a další ceny.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 20   Následující   ››