Archiv

V této sekci naleznete všechny publikované články řazené podle data, kdy byly publikovány.

2010    2011    2012    2013    2014    2015    2016    2017    2018    2019    2020   

<<   leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec   >>


Publikovaných článků: 6


Průzkum k vyhodnocení efektivnosti a účinnosti systémů pro implementaci politiky soudržnosti ve všech členských státech EU v programovém období 2007 – 2013

Evropská komise, Generální ředitelství Evropské komise pro regionální a městskou politiku (DG REGIO) a Generální ředitelství Evropské komise pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování (DG EMPL) zahájily projekt, jehož cílem je vyhodnotit efektivnost a účinnost systémů pro implementaci politiky soudržnosti ve všech členských státech EU v programovém období 2007 – 2013 .


Elektronizace agend státních úřadů v plném proudu

Přispět k budování informační společnosti s cílem poskytovat moderní a bezpečné veřejné služby bez zbytečného papírování a zdlouhavého čekání se snaží úřady státní správy i územní samosprávy. Realizují proto řadu projektů zaměřených na elektronizaci agend a poskytování online služeb veřejnosti. Příkladem toho může být 22 projektů státních úřadů podpořených strukturálními fondy v rámci výzvy 17 Integrovaného operačního programu.


Transparentní Plzeňský kraj

300_225.jpg Plzeňský kraj realizoval projekt Transparentní Plzeňský kraj prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost v rámci výzvy C4. Cílem projektu, na který strukturální fondy přispěly zhruba 510 tisíc korun, je vytvoření Strategie transparentního kraje. Veřejnost bude mít možnost co nejvíce rozumět přijímaným rozhodnutím na základě veřejně dostupných informací.


Elektronické celnictví napříč celou Evropou

titGRC_1.jpg Projekt "Zavedení eCustoms - elektronické a harmonizované celnictví v EU", který získal dotaci ve výzvě č. 7 "Elektronizace služeb veřejné správy" Integrovaného operačního programu ve výši 108 milionů korun, pomohl zefektivnit proces celního řízení a snížit administrativní zatížení deklarantů cestou elektronizace systému celního řízení.  


Elektronické celnictví napříč celou Evropou

Foto: Realizační tým projektu eCustoms. Projekt "Zavedení eCustoms - elektronické a harmonizované celnictví v EU" , který získal dotaci ze strukturálních fondů ve výši 108 milionů korun, pomohl zefektivnit proces celního řízení a snížit administrativní zatížení deklarantů cestou elektronizace systému celního řízení.    


Transparentní Plzeňský kraj

300_225.jpg Plzeňský kraj realizoval projekt Transparentní Plzeňský kraj, který navázal na svůj předchozí projekt Zvýšení kvality řízení na Krajském úřadu Plzeňského kraje. Cílem projektu, na který strukturální fondy přispěly zhruba 510 tisíc korun, je vytvoření Strategie transparentního kraje. Veřejnost bude mít možnost co nejvíce rozumět přijímaným rozhodnutím na základě veřejně dostupných informací.