Archiv

V této sekci naleznete všechny publikované články řazené podle data, kdy byly publikovány.

2010    2011    2012    2013    2014    2015    2016    2017    2018    2019    2020   

<<   leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec   >>


Publikovaných článků: 6


Seminář pro příjemce ve výzvě č. 89 OP LZZ - 23. 9. 2013

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy.


Seminář pro příjemce ve výzvě č. 89 OP LZZ - 19. 9. 2013

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy.


Výzva č. 16 IOP - prodloužení příjmu žádostí a navýšení alokace

Informujeme žadatele ve výzvě č. 16 "Strategické projekty Smart Administration" Integrovaného operačního programu, že ke dni 9. 8. 2013 dochází k prodloužení termínu příjmu žádostí a současně navýšení alokace výzvy.


Seminář pro žadatele ve výzvě C4 OP LZZ

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele v rámci výzvy C4 OP LZZ - Výzva pro předkládání GP 4.1 – Zvýšení kvality řízení lidských zdrojů a optimalizace chodu úřadů v územní veřejné správě.


Zvýšení kvality řízení na Krajském úřadě Plzeňského kraje

Foto_na_web.jpg Projekt Zvýšení kvality řízení na Krajském úřadě Plzeňského kraje se realizoval v rámci výzvy č. 42 "Zvýšení kvality řízení v úřadech územní veřejné správy" Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Projekt si vytýčil za cíl vytvoření Strategie zefektivnění fungování úřadu jako komplexní sady interních strategických dokumentů a jejich následné ukotvení do každodenní praxe úřadu. Ministerstvo vnitra projekt podpořilo částkou 10,6 mil. Kč.


Nové číslo newsletteru Odboru strukturálních fondů

Odbor strukturálních fondů pro vás připravil další číslo svého newsletteru. Tentokrát se věnujeme jako hlavnímu tématu publicitě. Ne však té povinné, ale tomu, jak můžete vhodně zviditelnit svůj projekt a jeho výsledky, a přidáváme k tomu i pár zkušeností vás, příjemců.