Archiv

V této sekci naleznete všechny publikované články řazené podle data, kdy byly publikovány.

2010    2011    2012    2013    2014    2015    2016    2017    2018    2019    2020   

<<   leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec   >>


Publikovaných článků: 22


Pozvánka na seminář projektu Osvěta

Oddělení programového řízení Ministerstva vnitra ČR si Vás dovoluje pozvat na seminář v rámci projektu „Osvěta – Podpora osvěty v oblasti implementace Smart Administration", který se uskuteční v Praze 12. června 2013. Seminář je určený pro úředníky státní správy.


Smart region - představujeme Moravskoslezský kraj

V našem seriálu statistik z regionů představujeme jako první Moravskoslezský kraj. Úřady v kraji získaly na zkvalitnění veřejné správy z OP LZZ více než 244 milionů korun, což je absolutně nejvyšší částka mezi všemi regiony.


Smart region - nový statistický seriál na webu OSF

Zajímá vás, jak jednotlivé regiony čerpají prostředky na zkvalitnění veřejné správy? Který úřad dokázal získat největší dotaci? Nebo jen máte rádi statistiku? Připravili jsme pro vás nový seriál zaměřený na příjemce z územní samosprávy a jejich úspěšnost při čerpání prostředků EU na podporu lepších veřejných služeb v souladu se Strategií Smart Administration.


Seminář pro žadatele a příjemce IOP - výzvy č. 14, 15 a 16

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele a příjemce v rámci výzev č. 14, 15 a 16 IOP.


Seminář pro příjemce IOP - výzvy č. 03, 07 a 10

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci výzev č. 03, 07 a 10 IOP.


Pozvánka na konferenci o strukturálních fondech ve zdravotnictví

Ministerstvo zdravotnictví si vás dovoluje pozvat na dvoudenní mezinárodní konferenci Strukturální fondy ve zdravotnictví - ananmnéza, diagnóza, prognóza, pořádanou za podpory Integrovaného operačního programu.


Smart region - Moravskoslezský kraj

Úřady v Moravskoslezském kraji získaly na zkvalitňování veřejné správy v programovém období 2007 - 2013 přes 244 milionů korun prostřednictvím podory z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.


Co je to Smart region?

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra připravil seriál statistik z jednotlivých krajů ČR, kam putují prostředky z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost na zkvalitnění fungování veřejné správy. Úvodní díl seriálu přináší souhrnné srovnání krajů a obcí za celou Českou republiku.


Smart region

Smart region je region, který za podpory prostředků EU usiluje o efektivnější řízení, kvalifikovanější úředníky a celkové zlepšení poskytovaných služeb. Jak se tato podpora přerozdělila mezi jednotlivé kraje a úřady v ČR? Statistický seriál Smart region přináší srování čerpání úřadů územní samosprávy ve čtrnácti krajích ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Ministerstvo vnitra jako zprostředkující subjekt OP LZZ podpořilo prostřednictvím šesti výzev projekty územní samosprávy za více jak 1,6 miliardy korun.


Nová anketa OSF - Využíváte možnost elektronické komunikace s úřady?

Vaše odpovědi nás zajímají, proto neváhejte a zapojte se do naší nové ankety na titulní straně.


Výzva 16


Výzva 16


Výzva 16


Publicita projektu


Administrace projektu


Veřejné zakázky


Finanční řízení projektu


Obecné dotazy


FAQ k výzvě 16


Vyhlášení výzvy č.16 Integrovaného operačního programu

Odbor strukturálních fondů MV ČR vyhlašuje výzvu č. 16 k předkládání  žádostí o finanční podporu z Integrovaného operačního programu na strategické projekty Smart Administration. Žádosti je možné podávat do 16. srpna 2013.


Výzva 16 (výzva uzavřena)

Ministerstvo vnitra České republiky vyhlašuje Výzvu k předkládání žádostí o finanční podporu v rámci Integrovaného operačního programu na strategické projekty Smart Administration.


Cestou kvalitního vzdělání a zaváděním moderních metod k efektivnímu řízení úřadu města Příbora

Pribor.jpg Projekt Cestou kvalitního vzdělání a zaváděním moderních metod k efektivnímu řízení úřadu města Příbora se realizoval v rámci výzvy č. 57 OP Lidské zdroje a zaměstnanost. Jeho cílem bylo především vytvoření kompetenčních modelů a zavedení hodnotícího systému pracovníků na městském úřadě. Ministerstvo vnitra projekt podpořilo částkou 1,6 mil. Kč.