Archiv

V této sekci naleznete všechny publikované články řazené podle data, kdy byly publikovány.

2010    2011    2012    2013    2014    2015    2016    2017    2018    2019    2020   

<<   leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec   >>


Publikovaných článků: 41


Projekt měsíce září

Data a informace budou na ostravském magistrátu v bezpečí


Informace pro příjemce v rámci výzvy č. 69 OP LZZ

týkající se výběrových řízení na vzdělávací kurzy, akreditace


Aktualizace souboru otázek a odpovědí k výzvě č. 08 IOP

Odbor strukturálních fondů zveřejňuje aktualizovanou verzi souboru otázek a odpovědí k výzvě č. 08 IOP. Došlo ke zpřesnění otázky č. 11.


Doplnění informace pro žadatele a příjemce IOP v rámci o.i. 2.1

Doplnění výkladu k příručkám pro žadatele a příjemce výzev č. 06, 08 a 09 IOP ve vztahu ke způsobilosti výdajů - záruky.


Putování po eGON Centrech


Rozvoj talentů ve veřejné správě

Lidské zdroje jsou v dnešní době klíčovým kapitálem nejen soukromých firem, ale také institucí ve veřejné správě. Přestože jsou vzhledem k ekonomické situaci tyto subjekty nuceny šetřit, nevyhnou se investicím do rozvoje svých klíčových zaměstnanců, zvyšování jejich motivace a hledání dalších talentů. K tomu jim mimo jiné svými dotacemi pomáhá Evropská unie.


MV zajímá, zda shledáváte podporu pracovníků OSF při administraci projektů IOP nebo OPLZZ užitečnou?

Podporou se rozumí semináře, osobní konzultace projektů i podpora žadatelů formou emailu či telefonicky.


Evaluace monitorovacích indikátorů v oblasti podpory 4.1 OPLZZ (podlimitní VZ) - ZRUŠENO ZADAVATELEM


Úřady ve Středočeském kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 6 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. Ve Středočeském kraji fungují v současné době tři, náklady na jejich vybudování dosáhly 6,2 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Plzeňském kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců téměř 5 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Plzeňském kraji fungují zatím dvě, náklady na jejich vybudování dosáhly 4,9 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Jihočeském kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců téměř 9 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Jihočeském kraji fungují celkem čtyři, náklady na jejich vybudování dosáhly téměř 9 milionů korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v kraji Vysočina získaly na zajištění výuky zaměstnanců téměř 25 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V kraji Vysočina jich funguje celkem 11, náklady na jejich vybudování dosáhly 24,8 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Seminář pro příjemce v rámci o.i. 2.1 IOP na téma "Autorské právo, licence v IT a vazba na ZVZ" 2

Ministerstvo vnitra, Odbor strukturálních fondů si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci oblasti intervence 2.1 – Zavádění ICT v územní veřejné správě Integrovaného operačního programu (výzvy č. 06, 08 a 09) na téma "Autorské právo, licence v IT a vazba na Zákon o veřejných zakázkách".


Úřady v Jihomoravském kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 30 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Jihomoravském kraji jich funguje celkem 13, náklady na jejich vybudování dosáhly 30,7 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady ve Zlínském kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 21 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. Ve Zlínském kraji jich funguje celkem devět, náklady na jejich vybudování dosáhly 21,8 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Moravskoslezském kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 27 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Moravskoslezském kraji jich funguje celkem 12, náklady na jejich vybudování dosáhly 27 milionů korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Olomouckém kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 9 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Olomouckém kraji fungují celkem čtyři, náklady na jejich vybudování přesáhly 9,2 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Pardubickém kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 11 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Pardubickém kraji jich funguje celkem pět, náklady na jejich vybudování dosáhly 11,3 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Královéhradeckém kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců téměř 20 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Královéhradeckém kraji jich funguje celkem osm, náklady na jejich vybudování dosáhly 19,8 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Libereckém kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 4 miliony korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Libereckém kraji zatím fungují dvě, náklady na jejich vybudování dosáhly 4,1 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Ústeckém kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 18 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Ústeckém kraji jich funguje celkem 8, náklady na jejich vybudování dosáhly 18,2 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Úřady v Karlovarském kraji získaly na zajištění výuky zaměstnanců přes 13 milionů korun

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra. V Karlovarském kraji jich funguje celkem šest, náklady na jejich vybudování dosáhly 13,6 milionu korun. Tyto projekty jsou podpořeny z 85 % evropskými dotacemi z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).


Putování po eGON Centrech

Vzdělávání úředníků zastřešují v obcích a krajích tzv. eGON Centra.  Jen od začátku roku 2011 se uskutečnilo více než devět tisíc kurzů v 86 vzdělávacích centrech pro úředníky po celé republice. Celostátní krajský průměr investic na vzdělávání v eGON Centrech je 15,4 milionu korun.  Díky projektům eGON Center Ministerstvo vnitra ČR připravuje úředníky i těch nejmenších obcí na elektronizaci územní samosprávy; činí tak v rámci strategie Efektivní veřejné správy a přátelské veřejné služby (Smart Administration).


Prezentace na plazmě


Dotace z EU pomohou zrychlit úřadování

Máte pocit, že na úřadech trávíte zbytečně moc času jen proto, že úředníkům trvá příliš dlouho vyhledat v počítači příslušná data? Na některých úřadech se vám to možná už nestane. Zaměstnanci městských úřadů se totiž školí v práci s moderními technologiemi, které jsou zaváděny v rámci modernizace veřejné správy. Vyřízení dokumentů by tak mělo být rychlejší především díky dotacím z Evropské unie.


Útvary policie ČR předložily 13 projektů do výzvy IOP č. 12

Výzva IOP č. 12 byla dne 31. 8. 2011 ukončena. Útvary policie ČR, pro které byla výzva určena, podaly celkem 13 projektů v celkové hodnotě přes 260 mil. Kč. Nyní bude probíhat formální hodnocení a hodnocení přijatelnosti předložených projektů. Projekty se zaměřují na nákup lokalizačních a záznamových zařízení hlavně pro hlídky dopravní a pořádkové policie. Mezi tato zařízení patří např. speciální kamery, počítače, dotykové monitory, navigace nebo vysílačky. Bližší strukturované informace naleznete v přiloženém souboru.


Harmonogram akcí

Odbor strukturálních fondů zveřejnil na svém webu harmonogram akcí. Zde mohou předkladatelé projektů zjistit, které semináře má OSF v plánu zorganizovat. Harmonogram se bude pravidelně aktualizovat.