Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Videosoutěž „Natoč chytrý úřad a vyhraj!“ zná své vítěze

Videosoutěž pořádaná Odborem strukturálních fondů minulý týden skončila a je nejvyšší čas vyhlásit její vítěze. Jednoho výherce jste určili vy, návštěvníci našich webových stránek, svými hlasy a dva výherce dnes vybrala odborná porota složená ze zástupců Ministerstva vnitra.

  • Celkový vítěz: spot „Konec dlouhého čekání na úřadech“ Martina Kreisingera. Porota ocenila především jeho originální grafické ztvárnění.
  • Druhé místo: spot Anastasiye Villisové „Změna (minulost vs. dnešní doba)“, v němž vtipným způsobem ztvárnila to, co přinesla na úřadech občanům postupující elektronizace.
  • Vítěz hlasování veřejnosti: spot „Chytrý úřad“ Roberta Honce, který profesionalitou zpracování a dobrými nápady oslovil i odbornou porotu.

Všichni jmenovaní od nás obdrží slíbenou čtečku Amazon Kindle, poukázku na nákup e-knih v knihkupectví Palmknihy a balíček propagačních předmětů.

Ani vy, kteří jste nám poslali svá soutěžní videa, ale nevyhráli jste, nepřijdete zkrátka. Jako poděkování za vaši snahu a čas věnovaný natáčení vám pošleme malý dárek. 

Všem vítězům blahopřejeme. 

 

Odbor strukturálních fondů

Ministerstvo vnitra