Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Nový web OSF MV ČR lépe vyhovuje potřebám uživatelů

Vážení návštěvníci webu Odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR,  rádi bychom vás informovali, že v polovině července byla spuštěna nová verze webových stránek. Největší důraz chceme nyní klást na úspěšné projekty.

Čerpání dotací ze strukturálních fondů EU, které administruje Ministerstvo vnitra ČR, pokročilo do takové fáze, že řada projektů probíhá, nebo již byla realizována a nyní úspěšně fungují. Těmto projektům jsme dali klíčový prostor na domovské stránce webových stránek, neboť prezentují prospěšnost a funkčnost podpory z Evropské unie. Zároveň mohou být pro vás jako pro žadatele inspirací a motivací. Další úspěšné projekty budeme na internetové stránky postupně přidávat.

Důraz na přehlednost a intuitivnost

Nemusíte však mít strach, že zde nenajdete to, na co jste byli zvyklí. Informační hodnota webových stránek zůstala zachována. Při přeměně webových stránek nám záleželo na tom, abyste našli vše, co hledáte, a to co nejrychleji a nejjednodušeji.

Kromě změn v designu byla proto upravena především struktura a navigace celého webu s důrazem na přehlednost a maximální uživatelskou jednoduchost. Web www.osf-mvcr.cz nyní splňuje kritéria kvalitní a moderní internetové prezentace.

Skladba internetových stránek je nyní intuitivnější. Snadná orientace na stránkách vám ušetří čas a usnadní práci při hledání požadovaných informací. Hlavní menu vás jednoduše naviguje podle typu informací, které hledáte.

Budeme rádi, pokud nám napíšete svůj názor na náš nový web. Vaše mínění je pro nás důležitou zpětnou vazbou. Pro ohlasy k novému webu můžete využít kontaktní emailovou adresu info@osf-mvcr_cz.

 

Odbor strukturálních fondů

Ministerstvo vnitra