Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Již realizované akce

1 2   Následující   ››

Seminář pro žadatele ve výzvě 17 IOP

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele v rámci výzvy 17 IOP - Projekty e-Governmentu.

 

Seminář pro žadatele ve výzvě C7 OP LZZ

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele v rámci výzvy C7 OP LZZ - Výzva pro předkládání IP 4.1 – Projektová kancelář.

 

Seminář pro žadatele ve výzvě C4 OP LZZ

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele v rámci výzvy C4 OP LZZ - Výzva pro předkládání GP 4.1 – Zvýšení kvality řízení lidských zdrojů a optimalizace chodu úřadů v územní veřejné správě.

 

Seminář pro žadatele ve výzvě B6 OP LZZ

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele v rámci výzvy B6 OP LZZ - Výzva pro předkládání IP 4.1 – Zvýšení kvality řízení lidských zdrojů a optimalizace chodu úřadů a územních samosprávných celků.

 

Seminář pro žadatele v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Praha

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Výzva pro předkládání GP 4.1 – Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy.

 

Seminář pro žadatele v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Brno

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Výzva pro předkládání GP 4.1 – Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy.

 

Seminář pro žadatele v rámci výzvy č. 09 IOP

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci IOP výzvy č.09 - Zajištění přenosu dat a informací v územní samosprávě.

 

Seminář pro žadatele v rámci výzvy č. 69 OP LZZ - Praha

Ministerstvo vnitra, Odbor strukturálních fondů si vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele v rámci výzvy č. 69 OP LZZ - Vzdělávání pro územní veřejnou správu.

 

Seminář pro žadatele v rámci výzvy OP LZZ č. 59 – Efektivní správní úřad II.

Ministerstvo vnitra, Odbor strukturálních fondů si vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele k výzvě OP LZZ č. 59.

 

Seminář pro žadatele v rámci výzvy č.07 IOP

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci IOP výzvy č.07 - Elektronizace služeb veřejné správy.

 
1 2   Následující   ››