Twitter Facebook PDF Export Vytisknout Poslat emailem

Již realizované akce

1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Seminář pro příjemce IOP k závěrečné MZ a ŽoP – ve výzvách č. 17, 16, 07 a 03

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář primárně určený pro příjemce IOP v rámci výzev č. 17, 16, 07 a 03. Seminář je zaměřený na ukončování projektů (náležitosti ZMZ, žádosti o platbu, udržitelnost projektu apod.).

 

Seminář pro příjemce OP LZZ k závěrečné MZ – výzvy č. 80, 98, A3, B6, C7 a D9

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce OP LZZ v rámci výzev č . 80, 98, A3, B6, C7 a D9. Seminář je zaměřený na ukončování projektů (náležitosti ZMZ, produktová databáze, výstupy projektu apod.).

 

Seminář pro příjemce OP LZZ z řad územní veřejné správy (kraje, obce) k závěrečné MZ – výzvy č. 89 a C4

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce OP LZZ z řad územní veřejné správy (kraje, obce) v rámci výzev č. 89 a C4. Seminář je zaměřený na ukončování projektů (náležitosti ZMZ, produktová databáze, výstupy projektu apod.).

 

Seminář pro příjemce IOP - nejčastější dotazy k realizaci a období udržitelnosti

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci všech výzev IOP oblasti intervence 1.1. Seminář je zaměřený na nejčastější dotazy k průběhu realizace projektů a období udržitelnosti.

 

Seminář pro příjemce OP LZZ z řad státní správy - pokročilí

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce OP LZZ z řad státní správy v rámci výzev č. A3, B6, C7 a D9 - pokročilí. Seminář je zaměřený na zkušené příjemce, jejich specifické problémy, časté chyby při vykazování a kontrolní zjištění.

 

Seminář pro příjemce OP LZZ z řad státní správy - začátečníci

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce OP LZZ z řad státní správy v rámci výzev č. A3, B6, C7 a D9 - začátečníci. Seminář je zaměřený na základní náležitosti monitorovacích zpráv a žádostí o platbu a nejčastější nedostatky při vykazování.

 

Seminář pro příjemce ve výzvě č. 89 OP LZZ - 23. 9. 2013

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy.

 

Seminář pro příjemce ve výzvě č. 89 OP LZZ - 19. 9. 2013

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci výzvy č. 89 OP LZZ - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy.

 

Seminář pro žadatele a příjemce IOP - výzvy č. 14, 15 a 16

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele a příjemce v rámci výzev č. 14, 15 a 16 IOP.

 

Seminář pro příjemce IOP - výzvy č. 03, 07 a 10

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra si Vás dovoluje pozvat na seminář pro příjemce v rámci výzev č. 03, 07 a 10 IOP.

 
1 2 3 4 5 6   Následující   ››